UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Bino | Puzzle Vlak s čísly

Kód: 88206
Značka: Bino
179 Kč 148 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kartonové puzzle s vláčky a počty nákladu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Genius Kid

Jednoduché puzzle pro děti od tří let s vláčkem, který veze zvířátka ze ZOO. Složením 22 dílků vznikne mašinka a deset očíslovaných vagónků od 1 do 10. Děti si procvičí představivost, logické myšlení a jednoduché počítání do deseti. Zábavnou formou si tvoří základ matematické gramotnosti.

Rozvoj a tipy

Skládání puzzle rozvíjí i dítěte představivost, prostorovou orientaci a rozvíjí jemnou motoriku. U těchto se navíc učí první počty a čísla na zvířátcích z vagónů - základy matematické gramotnosti.

Věk

3+

Obsah balení

  • 22 dílků

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 18 x 9 cm

Rozměry složeného puzzle: 142 x 14 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.