Bino | Puzzle Domácí mazlíčci

Kód: 88209
Značka: Bino
95 Kč 79 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Klasické puzzle pro menší děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné puzzle již pro nejmenší s různou obtížností. Nachází se na dřevěné desce s rámečkem, kde najdeme 4 obrázky po 6, 8, 10 a 12 dílcích, které si děti mohou poskládat.

Pomáhá v rozvoji jemné motoriky, didaktiky, trpělivosti a logického myšlení. Skládání puzzle rozvíjí představivost a logické myšlení, učí trpělivosti a systematičnosti, cvičí jemnou motoriku a to vše formou zábavy. 

Čtyři klasické obrazové puzzle zvířátek z odolného kartonu:

  • Puzzle Kočka (6 dílů)
  • puzzle pes (8 dílů)
  • puzzle papoušek (10 dílů)
  • zajíc (12 dílů)

Velikost každého puzzle po složení: 17,4 x 17,4 cm

Rozměry balení: 14 x 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.