OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Bino | Hraj si a počítej

Kód: 88207
Značka: Bino
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Klasické 2D puzzle s obrázky, na kterých se dítě naučí jednoduché počty. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Genius Kid

Klasické 2D puzzle s obrázky, na kterých se dítě naučí jednoduché počty. Balení obsahuje dvacet jednoduchých skládaček se základními početními operacemi sčítání a odčítání v oboru do desíti. Pro správné pochopení a nácvik těchto početních úkonů skládačky znázorňují pomocí obrázků.

Rozvoj a tipy

Vhodná je při této hře interakce s rodičem, který dítku vysvětlí, jak funguje sčítání a odčítání a na puzzlích mu to dokáže.

Věk

3+

Obsah balení

  • 6 puzzlí ze 3 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 3,5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické puzzle
Co rozvíjí: Motorika, Znalost
Věk: 3, 4, 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.