UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Bino | Hraj si a počítej

Kód: 88207
Značka: Bino
140 Kč 116 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Kartonová počítací hračka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Genius Kid

Klasické 2D puzzle s obrázky, na kterých se dítě naučí jednoduché počty. Balení obsahuje dvacet jednoduchých skládaček se základními početními operacemi sčítání a odčítání v oboru do desíti. Pro správné pochopení a nácvik těchto početních úkonů skládačky znázorňují pomocí obrázků.

Rozvoj a tipy

Vhodná je při této hře interakce s rodičem, který dítku vysvětlí, jak funguje sčítání a odčítání a na puzzlích mu to dokáže.

Věk

3+

Obsah balení

  • 6 puzzlí ze 3 dílů

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 3,5 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.