UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Bigjigs Toys | Zoobookoo Didaktická kostka Přiřaď čísla k obrázku

Kód: ZCC3040
Značka: Bigjigs Toys
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Unikátní hračka do kapsy s mnoha informacemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Didaktická kostka je zajímavou učební pomůckou. Je možné ji skládat ve všech směrech a v mnoha kombinacích. Naučné popisky na kostce jsou v angličtině.

V každé kombinaci složení najdou děti čísla v rozmezí 1 – 12 a k nim odpovídající počet ilustrovaných zvířátek, které musí správně přiřadit. Skvělé pro použití ve školách, doma i na cestách. 

Věk

3+

Obsah balení

  • Didaktická kostka – 12 různých stran s informacemi

Další parametry

Rozměry složené kostky: 6 x 6 x 6 cm

Dlouhá výdrž ohybů – testování na 10 000 ohybů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět dřevěné hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Dřevěné hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.