UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V srpnu je prodejna UZAVŘENA z důvodu rekonstrukce objektu. Těšíme se na vás od 2. září. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Bigjigs Toys | Zoobookoo Didaktická kostka Mapa Evropy

Kód: ZCC5060
Značka: Bigjigs Toys
219 Kč 181 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Unikátní hračka do kapsy s mnoha informacemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Didaktická kostka je zajímavou učební pomůckou. Je možné ji skládat ve všech směrech a v mnoha kombinacích. Naučné popisky na kostce jsou v angličtině.

V každé kombinaci složení najdou děti užitečné informace o jednotlivých státech Evropy, jejich hlavní města a vlajky. Mapa je rozprostřena po ploše kostky a lze ji interaktivně skládat. Skvělé pro použití ve školách, doma i na cestách. 

Věk

6+

Obsah balení

  • Didaktická kostka – 12 různých stran s informacemi

Další parametry

Rozměry složené kostky: 6 x 6 x 6 cm

Dlouhá výdrž ohybů – testování na 10 000 ohybů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět dřevěné hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Dřevěné hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.