Balíčky odesíláme opět pravidelně minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí. | Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další rok s vámi!

Betexa | Harry Potter - Lektvary pro pokročilé

Kód: BE6621
457 Kč 378 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Naučte se míchat různé lektvary jako vaši oblíbení hrdinové. Pozor na zkažené přísady. || Od 8 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se míchat různé lektvary jako vaši oblíbení hrdinové. Pozor na zkažené přísady, které vám lektvar znehodnotí! Učebnice Lektvary pro pokročilé vám naopak pomůže. Zajímavá hra pro malé i velké, hra pro celou rodinu, pro čaroděje i pro mudly.

Cílem hry je vyrobit co nejvíce ze 16 lektvarů podle přiložených receptů. Nejdříve najdete druh lektvaru a dostanete příslušný recept, který vám předepisuje, které přísady potřebujete. Kartičky se zkaženými přísadami vám mohou „nadělit“ soupeři, tím vám míchání lektvaru znehodnotí. Kartička Učebnice lektvarů pro pokročilé vás nejen chrání před zkaženými přísadami, ale urychluje samotné míchání lektvaru. Hra končí dokončením posledního lektvaru. Vyhrává hráč s nevyšším počtem dokončených lektvarů. Originální rodinná hra, kterou si díky jednoduchým pravidlům s chutí zahrají jak skalní fanoušci hrdinů z Bradavic, tak mudlové, kteří čarodějný svět neznají.

Specifikace: věk 8-99, 2-6 hráčů, 30-45 minut, obsahuje 32 kartiček s druhy a recepty lektvarů, 80 kartiček s přísadami, 8 kartiček se zkaženými přísadami, 4 kartičky Učebnice lektvarů pro pokročilé, návod česky a slovensky. Vyrobeno v ČR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické a budovatelské hry
Hmotnost: 0.65 kg
Co rozvíjí: Plánování, Soustředění
Jazyk: čeština, slovenština
Materiál: karton (papír)
Rozměry: 39 x 28 x 6 cm
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce realisticky ilustrovaných vzdělávacích her Pexetrio, vystřihovánek a komplexní přírodovědné hry Multitrio pro rodiny i velké kolektivy.