UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Avenir | Sametové malování - Zvířátka

Kód: CH1079
Značka: Bino
50 Kč 41 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Sametové omalovánky pomáhají dětem nepřetahovat černé čáry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série: Výtvarné sady Avenir

Pomocí černého sametu se děti učí nepřetahovat černé čáry a zároveň mohou mít již v raném věku radost z krásného obrázku do pokojíčku či pro babičku.

Rozvoj a tipy

Podporuje dětskou tvořivost a motoriku, učí nepřetahovat černé čáry.

Věk

3+

Obsah balení

  • 5 ks sametových omalovánek

Další parametry

Rozměry balení: 23 x 23 cm

Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Společnost Bino Europe založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě.