Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodnou cenu dopravy na pobočky Balíkovny a Zásilkovny. Více info níže "Doprava a platba".

Aligames | Povídačky u kasičky

Kód: 1003
Akce Poslední kusy
Značka: Ostatní
229 Kč –8 %
povidackyali
229 Kč –8 % 210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Hra formou zábavných otázek, které rozvíjí finanční gramotnost dětí, ale všímá si i lidských hodnot, které nelze za peníze koupit. || Věk 6+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra formou zábavných otázek, které směřují na děti i dospělé rozvíjí finanční gramotnost dětí, aby se naučily správně hospodařit s penězi. Hra si všímá ale i lidských hodnot, které nelze za peníze koupit - láska, přátelství, zdraví, nezištná pomoc ostatním, ohleduplnost ke starším apod. Hra podporuje vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, rozvíjí pozornost, paměť, logické a matematické myšlení. 

Povídačky u kasičky jsou určeny pro rodiny s dětmi ve věku 6-11 let, kdy rodiče začínají dětem dávat první kapesné. Povídačky u kasičky přináší zábavné i naučné otázky, aby děti pochopily základy finanční gramotnosti, co jsou úspory, výdaje, že nic není zadarmo a že nejen jídlo, ale i bydlení, elektřina, voda, telefon, oblečení a zájmové kroužky musí rodiče platit a vydělat si na to prací. Tato hra  je složená ze 42 kartiček na karabině, které jsou metodicky seřazeny dle posloupnosti informací a doplněny 40 názornými kreslenými obrázky, které doplňují dané téma a 300 otázkami a úkoly rozdělenými do 5 oblastí, které všestranně děti rozvíjí - povídání, dívání, počítání, hádání a vyprávění. U vybraných úkolů a otázek jsou v závěru kartiček i správná řešení nebo nápověda přímo na stránce s úkolem. Je to jednoduchá zábavná i naučná hra pro min. 1 dítě ve věku 6- 11 let a 1 dospělého. Díky praktické karabině, která kartičky spojuje, lze hru vzít pohodlně kamkoli s sebou a dát si ji např. na batoh,do auta a hrát ji s dětmi kdekoli doma, na výletě, v autě, restauraci či u vody.

Rozvíjí nejen finanční gramotnost u dětí, ale komunikační dovednosti, paměť, pozornost, porozumění hodnotám, které se nedají koupit, logické a matematické myšlení, jak správně zareagovat na situace z běžného života. Dospělí dětem otevřou svět svých rodinných financí, který děti mohou pochopit a zavzpomínají na své dětství. Otázky jsou konzultovány se společností Yourchange o.p.s., která zajišťuje vzdělávání děti v oblasti finanční gramotnosti ve školách a také s paní Denisou Proškovou, která je autorka knihy „Kde rostou peníze“. Kartičky jsou potažené laminem, proto nevadí, když na ně děti budou chytat mokrýma nebo špinavýma rukama, snadno se otřou a hraje se dál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Soustředění, Komunikace a řeč
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mix her a hraček různých výrobců, které nás zaujaly.