Alexander | Spojuj slůvka - angličtina DŮM

Kód: A0475
Značka: Alexander
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Jednoduché puzzle s anglickými slovíčky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzdělávací hra a současně také hra pro děti od 7 let, které již umějí číst. S její pomocí jim lze usnadnit výuku anglického jazyka.

Hra obsahuje 30 skládaček tvořených vždy dvěma dílky. Na jedné části se nachází obrázek a na druhé jeho anglický název. Při hledání a spojování dvou do sebe zapadajících dílků se děti snadno zabaví o samotě a navíc se naučí první anglická slovíčka.
Ke hře není potřeba dospělá osoba, děti si totiž dokážou poradit samy – dílky s anglickými slovíčky v návodu obsahují nejen anglické názvy, ale i správnou fonetickou výslovnost.

Balení obsahuje:

  • dílky puzzle - 60 ks (30 párů)
  • přesýpací hodiny – 1 ks
  • český a slovenký návod – 1 ks

?Rozměry balení: 14 x 9 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.