OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Alexander | Slepá bába

Kód: A0200
Značka: Alexander
229 Kč –6 %
slepababa
229 Kč –6 % 215 Kč 178 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Poznáte jen po hmatu všechny předměty z kartonu? | Věk 5+

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Slepá bába“ - to je 5 atraktivních a zajímavých her, které pobaví děti i dospělé.

Pravidla každé z nich jsou velice snadná. Hrači po nasazení masky, která zakrývá oči, musí poznat nebo odhadnout předměty podle tvaru - pouze dotykem. V další z variant musí správně zasadit vybraný předmět do správného otvoru v rámečku. Mezi 5-ti variantami najdete hru, kde soupeříte proti sobě, ale také hru kde hraješ sám.

Nejmladší děti, pro které je rozeznání předmětu pouze hmatem příliš těžké, zde také najdou variantu vhodnou právě pro ně. Tyto hry dokonale procvičí a rozvíjí představivost a postřeh. Každý hráč zjistí, ač se to na první pohled nezdá, že není vůbec jednoduché poznat předměty pouze hmatem, a znalosti dospělých leckdy nebudou stačit na bujnou dětskou fantazii!

Rozvíjí představivost a fantazii, cvičí postřeh. Může jí hrát i jeden hráč.

RECENZE

Hráči a čas

Věk: 5+

Počet hráčů: 2 až 4

Doba hry: 15 min

Obsah balení

  • 48 předmětů, živočichů a květin k rozpoznání (4 rámečky s 12 díly)
  • 3 zvířecí masky na zakrytí očí
  • 1 sáček na losování předmětů
  • český návod k 5-ti různým hrám

Další parametry

Rozměry balení: 28 x 19 x 4 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na postřeh a šikovnost
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.