Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Alexander | Sleduj a najdi - Slabiky

Kód: A2061
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.5.2021

Postřehová hra využívá slabiky - jejich čtení a porovnávání. || Věk 7+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledej dvě stejné slabiky nebo dvojhlásky na dvou kartách. Budeš potřebovat ostříží oko! Utkej se se soupeři a poměř svůj postřeh ve třech různých variantách hry. Při hře si skvěle potrénuješ písmenka a čtení slabik.

Sleduj karty ležící na stole a najdi nejrychleji dvojhlásku, která je společná pro dvě karty. Pokud se ti to podaří jako prvnímu, získáš tento pár karet na svou hromádku. Vyzkoušíš a zdokonalíš nejen svůj postřeh, ale i rychlost - jak vykřikneš, že jsi objevil dvě stejné slabiky. Získej co nejvíce párů karet a staň se absolutním vítězem.

Hra pomáhá trénovat a zlepšovat také zrakovou percepci. Ta je důležitá pro orientaci v prostoru a chápání různých souvislostí.

Vývoj mozku a jeho udržení v dobré formě vyžaduje neustálé cvičení. Hra Selduj a najdi Slabiky zaručuje skvělou zábavu plnou emocí a současně rozvíjí soustředění, vnímavost a pozornost.

Tip: zpestřete si hru tvorbou slov - když naleznete 2x stejnou slabiku, musíte místo ní vykřiknout slovo, které je obsahuje.

Hráči a čas

Věk: 7+

Počet hráčů: 2 až 6

Doba hry: 30 min

Obsah balení

  • 55 ks tabulek s barevnými slabikami
  • český a slovenský návod ke hře

Další parametry

Rozměry balení: 20,5 x 24,5 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Záruka: 2 roky
Co rozvíjí: Znalost, Postřeh, Komunikace
Věk: 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.