Balíčky odesíláme pravidelně, a to minimálně 3x týdně. | MÁME NOVOU PRODEJNU! Navštivte nás ve Fulneku na náměstí.

Alexander | Pošta

Kód: A0233
219 Kč 181 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Poštovní souprava, spousta nezbytností, které nesmí chybět žádnému pošťákovi. || Věk 6+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo by se nechtěl stát alespoň na chvilku skutečným pošťákem nebo pošťačkou? S touto krabicí naplněnou vším potřebným (i klientskou přepážkou) se to vašim dětem splní.

Hra, ve které nikdo neprohrává, zábavnou formou naučí vše, co potřebuji běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad v jedné krabici - rozlož poštovní přepážku, vyndej peníze, známky, obálky, složenky, podací lístky, pohlednice i razítko a hra může začít! Nevíš si rady s vyplněním složenky nebo adresy? Pomůžou Ti návody k jednotlivým formulářům. Na poště už se neztratíš! Pozvi kamarády, ať si přijdou poslat dopisy, zaplatit složenku nebo vybrat peníze - zažijte spousty legrace.

Věk

6+

Obsah balení

  • razítko, poštovní přepážka, složenky, známky, dopisní obálky, podací lístky, pohlednice, šeky na výběry a odeslání peněz, poštovní samolepicí známky
  • 98 ks českých bankovek
  • český návod na vyplňování všech formulářů

Další parametry

Rozměry balení: 28 x 19 x 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na profese
Hmotnost: 0.4 kg
Co rozvíjí: Kreativita a tvořivost
Věk: 6, 7, 8, 9, 10, 11
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.