UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Alexander | Pexeso: Extra

Kód: A0062
Značka: Alexander
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Pevné kartonové dílky pexesa předpovídají vysokou živostnost i v dětském kolektivu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské Pexeso s krásnými malovanými dětskými motivy vydrží téměř vše. Kartičky s obrázky jsou vyrobené z velmi trvdého lisovaného kartonu.

Rozvoj a tipy

Hraní pexesa podporuje paměť, představivost, v případě protikladů se navíc dítě naučí rozpoznávat opaky. Využijte toto pexeso naplno a nechte děti odhalené obrázky pojmenovávat, ptejte se jich, proč si myslí, že mají správnou či nesprávnou dvojici a samozřejmě jděte příkladem a to stejné učiňte i vy, když na vás přijde řada.

Věk

3+

Obsah balení

  • 70 hracích kartiček s barevnými obrázky (35 dvojic)

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 3 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.