UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: Září - osobní odběr či nákup v obchůdku možný pouze po telefonické či emailové domluvě. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn. Využijte k osobnímu odběru třeba některou z poboček Zásilkovny! :)

Alexander | Pexeso: Extra

Kód: A0062
Značka: Alexander
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Pevné kartonové dílky pexesa předpovídají vysokou životnost i v dětském kolektivu. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské Pexeso s krásnými malovanými dětskými motivy vydrží téměř vše. Kartičky s obrázky jsou vyrobené z velmi trvdého lisovaného kartonu.

Rozvoj a tipy

Hraní pexesa podporuje paměť, představivost, v případě protikladů se navíc dítě naučí rozpoznávat opaky. Využijte toto pexeso naplno a nechte děti odhalené obrázky pojmenovávat, ptejte se jich, proč si myslí, že mají správnou či nesprávnou dvojici a samozřejmě jděte příkladem a to stejné učiňte i vy, když na vás přijde řada.

Věk

3+

Obsah balení

  • 70 hracích kartiček s barevnými obrázky (35 dvojic)

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 20 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa a lota
Co rozvíjí: Paměť
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.