UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Alexander | Mlýn a Závody automobilů MINI

Kód: A0389
Značka: Alexander
95 Kč 79 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Cestovní balení klasické hry Mlýn a závody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýn je hra, ve které je důležité logické myšlení a umění předvídat soupeřovu taktiku.Vítězství v této hře je tak výsledkem schopností hráče.
Závody automobilů je zato jednoduchá hra, kde záleží na štěstí.Vítězství v ní závisí na tom, jaké máte štěstí při házení kostkou. Obě hry však spojuje velký zábava v průběhu hry.

Obsah balení: Oboustranná hrací deska, 4 vysoké figurky, 10 bílých a 10 černých kamenů, 1 hrací kostka, návod

Rozměry: 18 x 11 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.