Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Alexander | Mistr slova

Kód: A0343
299 Kč 247 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Rychlá slovní hra s kostkami a originálními pravidly. || Věk 8+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poslední kus, bez plastového obalu, obsah v pořádku.

Originální rychlá slovní hra s kostkami vhodná od 10 let. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ! 

Úkolem hry je skládat co nejdelší slova z 10 speciálně navržených kostek a dosáhnout jako první stanovené bodové hranice. Žolíky a diakritika mohou zásadně ovlivnit bodování slov. Prověř si svou zásobu slov a užij si zábavu s přáteli! Hru si můžete zahrát, i když máte málo času, rychlý průběh zajišťují přesýpací hodiny, které hráči odměřují dobu jednoho kola. Nepotřebujete hrací podložku, hrajte kdekoliv!

Obsah balení: kostky 10 ks, přesýpací hodiny 1 ks, kelímek 1 ks, návod ke hře 1 ks, poznámkový blok 1 ks, kuličkové pero 1 ks, sáček na kostky 1 ks.

Hráči a čas

Věk: 8+

Počet hráčů: 2 až 10

Doba hry: 30 min

Další parametry

Rozměry balení: 26 x 25 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Co rozvíjí: Komunikace
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.