Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Alexander | Mistr slova – na cesty

Kód: A0347
189 Kč 156 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Rychlá slovní hra s kostkami a originálními pravidly. || Věk 8+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá slovní hra s kostkami a originálními pravidly. „Mistr slova“ je svižná slovní hra pro 2-10 hráčů od 8 let. 

Menší, úsporné cestovní balení. Úkolem hry je skládat z 10 speciálně navržených kostek co nejdelší slova a dosáhnout jako první stanovené bodové hranice skládáním slov. Žolíky a diakritika mohou zásadně ovlivnit bodování slov. Prověř si svou slovní zásobu a užijte si zábavu s přáteli. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ! Hru si můžete zahrát, i když máte málo času, rychlý průběh zajišťují přesýpací hodiny, kterými hráči odměřují dobu jednoho kola. Nepotřebujete hrací podložku, hrajte kdekoliv!

Balení obsahuje: 10 ks speciálních kostek (vč. žolíků a diakritiky), 1 ks přesýpací hodiny, 1 ks plast. kelímek, 1 ks český a slovenský návod ke hře.

Hráči a čas

Věk: 8+

Počet hráčů: 2 až 10

Doba hry: 30 min

Další parametry

Rozměry balení: 12 x 12 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Slova a vyprávění
Co rozvíjí: Soustředění, Komunikace
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.