Alexander | Mistr slova – Exclusive; rozšířená sada kostek

Kód: A0348
Značka: Alexander
455 Kč 376 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Křížovkoidní stolní hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální rychlá slovní hra s kostkami, která je jiná než čekáte.Varianta Exclusive má rozšířenou sadu kostek na 15 ks. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ!

Uvnitř balení je lože se semišovým vzhledem - vhodné jako dárek.

Úkolem hry je, aby hráč poskládal co nejdelší slovo, které bude ohodnoceno co nejvyšším počtem bodů. Za každé kolo dostane hráč body, které se postupně sčítají. Hráč, který dosáhne dohodnuté bodové hranice (obvykle 100 bodů) se stane vítězem. Díky použití přesýpacích hodin je hry velmi svižná a nevznikají dlouhé prodlevy mezi hrami jednotlivých soupeřů. (U hry s mladšími dětmi je možné hodiny vynechat a usnadnit jim sestavování slov) Na 15 kostkách najdeš písmena, žolíky a diakritiku, které mohou zásadně ovlivnit bodování slov. Prověř si svou zásobu slov a užij si zábavu s rodinou nebo přáteli! Ke hře nepotřebujete hrací desku, stačí kousek rovné plochy - hrajte kdekoliv!

Balení obsahuje: Kostky 15 ks, Přesýpací hodiny 1 ks, Kelímek 1 ks, Návod ke hře 1 ks, Poznámkový blok 1 ks, Kuličkové pero 1 ks, Sáček na kostky 1 ks, díly jsou uložené v sametové kazetě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.