OBCHŮDEK PRAHA: Osobní odběr opět možný, omluvte prosím nepohodlí kvůli finišující rekonstrukci přilehlých prostor. Více info nahoře pod odkazem PRODEJNA. || ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ probíhá beze změn.

Alexander | Magnetické příběhy ULICE

Kód: A2012
Značka: Alexander
259 Kč 214 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kazeta s magnetickou tabulkou a tématickými dílky. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za pomoci těchto kartiček můžete vytvořit svůj vlastní příběh na magnetickém víku. Sada obsahuje 22 magnetických dílků a 8 kartiček s předlohami a je uzavřená do praktické krabičky ve tvaru knihy.

Rozvoj a tipy

Skládání magnetků většina dětí miluje. Ačkoliv má dítě často fantazie na rozdávání, nenechte nic náhodě. Vymýšlejte společně příběhy, které se budou odehrávat přímo před vámi na lednici či na tabulce. Učte dítko správně pojmenovat zobrazené předměty a barvy. Vytvořte si pomocí správných magnetků plán na následující den nebo popište, jak jste se měli. Samotné hraní s magnetky podporuje úchop dítěte a jemnou motoriku při manipulaci s nimi.

Tip: přihoďte do krabičky další své oblíbené magnetky a vyražte na výlet.

Věk

3+

Obsah balení

  • 22 magnetických dílků (karton na magnetické folii)
  • 8 karet s předlohami

Další parametry

Rozměry balení: 19 x 25 x 4 cm

Materiál: magnet, karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro kluky
Co rozvíjí: Představivost, Motorika
Věk: 3, 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.