Odesíláme balíčky do všech koutů ČR i SR. Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Více info níže "Cena dopravy".

Alexander | Letem světem - kvízová hra

Kód: A0447
Akce Poslední kusy
Značka: Alexander
335 Kč –6 %
letem svetem
335 Kč –6 % 315 Kč 260 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vědomostní hra pro celou rodinu. || Věk 10+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvíz Letem Světem je hra, během které hráči odpovídají na otázky o světě. Hráči mohou odpovídat na 388 otázek z 97 karet a k dispozici mají celkem 1164 odpovědí. Námětem otázek a odpovědí jsou historie, geografie a příroda, věda a technika, a v neposlední řadě také kultura a umění. V průběhu hry musíte také prokázat svoji zručnost střílením z katapultu na cíl. Kvíz Letem Světem je atraktivní vzdělávací hra, při které se všichni výborně pobaví. Navíc si během hry její účastníci rozšiřují a obohacují své znalosti o světě.

RECENZE

Hra obsahuje: písmenkové kary A, B a C – 12 ks (4x3), kartu s tématy, 4 figurky, hrací kostku, hrací desku, 80 žetonů, 97 karet otázek a odpovědí, přesýpací hodiny, poznámkový blok, kelímek, kulička, katapult, český návod ke hře.

Hráči a čas

Věk: 10+

Počet hráčů: 2 až 6

Doba hry: 30 min

Další parametry

Rozměry balení: 25 x 25 x 6 cm

Materiál: papír

Doplňkové parametry

Kategorie: Znalostní hry
Hmotnost: 0.7 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.