Alexander | Hra školou PRŮVOD ZVÍŘÁTEK

Kód: A2035
Značka: Alexander
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Spojte zvířátka za sebou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 16 dílků ke tvorbě dlouhého řetězu ze samých zvířátek. Úkolem dítěte je dílky správně pospojovat od startu až k cíli.

Rozvoj a tipy

Hrajte odkrytě a hledejte správné dílky tvořící vždy po trojicích příběhy. Popište si, co vidíte, se staršími dětmi vymýšlejte složitější příběhy se zápletkou. Přemýšlejte, co mohlo být před a po události na obrázku či spojte více příběhu za sebe. Nebo kartičky otočte lícem dolů a hledejte trojice jako u pexesa.

Hra rozvíjí pozorovací a kombinační schopnosti. Zahrajte si se zvířátky jednoduché domino - úplně pro nejmenší, kde se pouze střídáte v tazích a každý vždy najde správný dálek a přidá jej do řetězu. Nenáročným způsobem dítě podporujete v trpělivosti a respektu k pravidlům. Nebo si dejte závod na čas, kdy se kadý pokusí sestavit řetěz ze zamíchaných kartiček co nejdříve.

Věk

2+

Obsah balení

  • 16 dílků z pevného kartonu

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 25 x 5 cm

Materiál: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, a to hry se slovy či znalostmi.