Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy". || S ohledem na dopravce také prosíme, pokud můžete, o bezkontaktní platbu předem, a to online kartou nebo převodem.

Alexander | Hra školou PRŮVOD ZVÍŘÁTEK

Kód: A2035
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Spojte zvířátka tak, jak správně jdou za sebou. || Věk 2+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 16 dílků ke tvorbě dlouhého řetězu ze samých zvířátek. Úkolem dítěte je dílky správně pospojovat od startu až k cíli.

Rozvoj a tipy

Hra rozvíjí pozorovací a kombinační schopnosti. Zahrajte si se zvířátky jednoduché domino - úplně pro nejmenší, kde se pouze střídáte v tazích a každý vždy najde správný dálek a přidá jej do řetězu. Nenáročným způsobem dítě podporujete v trpělivosti a respektu k pravidlům. Nebo si dejte závod na čas, kdy se každý pokusí sestavit řetěz ze zamíchaných kartiček co nejdříve.

Věk

2+

Obsah balení

  • 16 dílků z pevného kartonu

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 25 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hry
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 2, 3, 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.