Využijte dopravu kurýrem zdarma až domů nebo výhodou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny - výdejní místa zůstávají otevřena! :) Více info níže "Cena dopravy".

Alexander | Hra školou PŘÍBĚHY

Kód: A2033
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Zkombinujte dílky příběhu podle logického sledu událostí. || Věk 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 30 dílků ke tvorbě 10 příběhů ze života. Úkolem dítěte je najít správné dílky příběhů a zkombinovat je podle logického sledu událostí.

Rozvoj a tipy

Hrajte odkrytě a hledejte správné dílky tvořící vždy po trojicích příběhy. Popište si, co vidíte, se staršími dětmi vymýšlejte složitější příběhy se zápletkou. Přemýšlejte, co mohlo být před a po události na obrázku či spojte více příběhu za sebe. Nebo kartičky otočte lícem dolů a hledejte trojice jako u pexesa.

Hra rozvíjí pozorovací schopnosti a logické myšlení, učí časovou posloupnost a souvislostem mezi jevy, akcí a reakcí.

Věk

3+

Obsah balení

  • 30 dílků z pevného kartonu

Další parametry

Rozměry balení: 16 x 25 x 5 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Co rozvíjí: Komunikace
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.