Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Alexander | Dopravní značky

Kód: A0179
99 Kč –10 %
dopravni
99 Kč –10 % 89 Kč 74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada dopravních značek pro vaše silnice či hry. || Věk 4+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti se učí poznávat nejznámější dopravní značky. Balení obsahuje 50 ks dopravních značek z pevného lesklého kartonu o výšce 5 cm a 50 ks plastových stojánků a český a slovenský popis značek.

Sada je určena pro hru na skutečné dopravní situace. Děti je mohou rozestavit po herním koberci, nebo je přidat k jiné hře s dopravní tematikou. Značky jsou zasazené do plastových podstavců, kvůli lepší stabilitě a hra s autíčky je s nimi mnohem zábavnější. Děti se díky nim naučí dopravní značky, a to zábavnou formou. Velké množství značek přináší větší různorodost regulace silniční dopravy.

Věk

4+

Obsah balení

  • 50 kartonových dopravních značek výšky 5 cm
  • 50 plastových podstavců
  • český a slovenský návod s popisem významů značek

Další parametry

Rozměry: 24 x 14 x 3 cm

Materiál: karton, plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Divadlo a pohádky
Hmotnost: 0.2 kg
Co rozvíjí: Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 a více
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Alexander již 30 let vyvíjí a vyrábí zejména vzdělávací hry pro předškolní a mladší školní děti rozvíjející logické myšlení, všeobecné znalosti a dovednosti; poměrně široce se zabývá matematickou a čtenářskou gramotností. Jejich produkce patří mezi levnější na trhu, má však nesporný vzdělávací potenciál a nachází využití nejen v domácnostech, ale i ve školách a logopedických poradnách. Kromě vzdělávacích her pro děti najdeme v produkci firmy Alexander také tituly pro dospělé, konkrétně hry se slovy či znalostmi, a nejnověji také stavebnice.