Albi | Moje první Česko

Kód: ZD7
Značka: Albi
629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Brainbox v kostce, návyková vědomostní a pamatovací hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak dobře vlastně znáte svoji zemi a svět, ve kterém žijete? 2 000 nových otázek ve 2 úrovních obtížnosti, díky kterým mohou hru hrát zkušení školáci i prvňáci a předškoláci.

 

Otázky byly testovány na dětech ze základních škol a týkají se nejen České republiky, ale vlastně celého světa, který děti každodenně obklopuje. Otázky jsou rozděleny do 5 okruhů: Kultura, Moje vlast, Příroda, Rébusy a Různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných informací.

 

K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě dobrých znalostí potřebovat i trochu štěstí. Jednoduchá pravidla umožňují, aby se do hry rychle zapojil úplně každý a celá rodina si tak užije spoustu společné zábavy.

 

Hra obsahuje:

  • 400 karet s 2 000 otázkami a odpověďmi
  • 64 dílků pexesa
  • kostkomat
  • pravidla

 

?Počet hráčů: 2-6

Věk hráčů: 5+

Doba hraní: 45 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Albi již více než 20 let přináší na pulty českých obchodů deskové hry všeho druhu a mnoha rodinám tak svými produkty zpestřuje trávení volných chvil, ať už při dlouhých zimních večerech, nebo v létě na cestách. Součástí portfolia jsou také knihy s kouzelnou tužkou řady Kouzelné čtení, jejichž počty se neustále rozšiřují o nové zajímavé tituly, a také řada vzdělávacích her Kvído.