Nenechte si ujít VÝPRODEJ posledních kusů! | Vaše objednávky odesíláme 3x týdně z vlastního skladu - a tedy s rychlým doručením do 1-2 dnů.

Albi | Kvído - Puzzle akademie - BREBENTÍK

Kód: 35364
175 Kč 145 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Puzzle akademie jsou určeny pro nejmenší děti. V Brebentíkovi se učí spojovat činnosti/slovesa se samotnou situací a popsat ji. || Od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Kvído Puzzle akademie cílí na nejmenší děti od 2 let. Dětem předkládá základní puzzle o několika dílcích, které spojuje netriviální souvislost.

Brebentíkem si procvičí naopak mluvení, skládání prvních vět ze 3 slov (kdo - dělá - co) a logopedické dovednosti. Můžete si s dětmi povídat česky i anglicky.

Rozvoj a tipy

Výběrem vhodných puzzlí můžete v dítěti již od raného věku rozvíjet jemnou motoriku, smysl pro detail, prostorovou orientaci a v neposlední řadě trpělivost. Složený obrázek si společně popište, pojmenujte barvy, zvířátka či počítejte konkrétní zobrazené věci. Zamyslete se nad příběhem, který se během tvoření scény odehrával. U puzzle duo a trio se zamyslete nad tím, proč které dílky k sobě patří, jaký je pojí vztah, můžete si s nimi zahrát i pexeso.

Věk

3+

Obsah balení

  •  puzzle

Další parametry

Rozměry balení: 18 x 10 x 3 cm

Materiál: karton

Doplňkové parametry

Kategorie: První dětské hry
Hmotnost: 0.3 kg
Co rozvíjí: Znalost, Komunikace a řeč
Věk: 3, 4, 5, 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Albi již více než 20 let přináší na pulty českých obchodů deskové hry všeho druhu a mnoha rodinám tak svými produkty zpestřuje trávení volných chvil, ať už při dlouhých zimních večerech, nebo v létě na cestách. Součástí portfolia jsou také knihy s kouzelnou tužkou řady Kouzelné čtení, jejichž počty se neustále rozšiřují o nové zajímavé tituly, a také řada vzdělávacích her Kvído.