Milí zákazníci, sklad funguje, balíky pro Vás pravidelně ODESÍLÁME. :) Využijte dopravu kurýrem ZDARMA od 2000 Kč či výhodnou cenu dopravy na pobočky Zásilkovny. Pro více info klikněte níže na "Cena dopravy".

Albi | Kouzelné čtení - Adventní kalendář

Kód: 35551
175 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Interaktivní adventní kalendář zpestří čekání na Ježíška. Nadělte si každý den novou koledu, pohádku nebo vyzkoušejte některý z vánočních zvyků! || Od 4 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Tento unikátní kalendář jim pomůže s odpočítáváním posledních dnů do Vánoc. Průvodci se stávají dědeček a jeho vnučka Anetka, kteří pozorují dění před Vánoci. Každé okénko skrývá překvapení v podobě pohádky, povídání o různých tradicích či koledy. Děti se dozvědí něco o svaté Lucii nebo barborkách. A co víc, každý den čeká na děti i zábavný úkol!

Obsahuje přes 300 zvukových stop.

Nutno vlastnit Elektronickou Albi tužku, která se prodává zvlášť.

Věk: 4+

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro děti
Co rozvíjí: Soustředění, Znalost
Věk: 4, 5, 6, 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Albi již více než 20 let přináší na pulty českých obchodů deskové hry všeho druhu a mnoha rodinám tak svými produkty zpestřuje trávení volných chvil, ať už při dlouhých zimních večerech, nebo v létě na cestách. Součástí portfolia jsou také knihy s kouzelnou tužkou řady Kouzelné čtení, jejichž počty se neustále rozšiřují o nové zajímavé tituly, a také řada vzdělávacích her Kvído.