UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY OBCHŮDKU: V domě probíhá rekonstrukce. Dvůr i chodba jsou již nyní zasaženy prachem a pohybují se po nich dělníci. Nedoporučujeme tedy návštěvu s kočárkem. Budou-li vstupní dveře otevřené, přijďte rovnou do prvního patra. V srpnu bude prodejna UZAVŘENA! Těšíme se na vás od 2. září.

Albi | Gigamic Quarto

Kód: G2I
Značka: Albi
698 Kč 577 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Logická hra pro dva, z těchto "piškvorek" vám půjde hlava kolem. Přijmete výzvu?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quarto je dřevěná abstraktní strategická hra pro 2 hráče a jedna z mála her, ve které rozhodujete o tahu soupeře. Každý z 16 herních kamenů má čtyři různé vlastnosti: barvu, výšku, půdorys a plnost či dutost. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost. Problém je, že si nemůžete vybrat hrací kámen, který chcete hrát, ale soupeř vybírá za Vás. 

Hra Quarto získala mnoho ocenění po celém světě. 

Věk

8+

Obsah balení

  • hrací desku
  • hrací kameny
  • herní pravidla

Další parametry

Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cm

Materiál: dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické hry
Co rozvíjí: Logika, Soustředění
Věk: 8, 9, 10, 11, 12 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Albi již více než 20 let přináší na pulty českých obchodů deskové hry všeho druhu a mnoha rodinám tak svými produkty zpestřuje trávení volných chvil, ať už při dlouhých zimních večerech, nebo v létě na cestách. Součástí portfolia jsou také knihy s kouzelnou tužkou řady Kouzelné čtení, jejichž počty se neustále rozšiřují o nové zajímavé tituly, a také řada vzdělávacích her Kvído.